temar.pl

temar

Duża Firma Handlowa, dystrybutor branży mleczarskiej, działająca od 1990 roku zaopatrująca wielkopowierzchniowe sieci handlowe, sklepy rynku tradycyjnego i hurtownie nabiałowe.

PPH TEMAR Sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Oferty pracy

Główne cele i obowiązki

  • Współpraca z centralami międzynarodowych i polskich sieci handlowych
  • Udział w opracowaniu i tworzeniu strategii, planów sprzedaży oraz
  • Nadzór nad realizacją w/w punktów
  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie z nimi długofalowych relacji
  • Negocjowanie warunków współpracy z Kontrahentami i z sieciami sklepów
  • Współodpowiedzialność za rozwój Firmy we wskazanych kanałach dystrybucji
  • Raportowanie do Szefa Działu Kluczowych Klientow
  • Współpraca z innymi działami Firmy
  • Od kandydatów oczekujemy

  • Minimum 2 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów świeżych (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności negocjacyjnych i koordynacyjnych w pracy nad kilkoma projektami
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomości jęz. angielskiego, pozwalającej na swobodne prowadzenie negocjacji
  • Kreatywności i silnej motywacji do pracy, orientacji na sukces
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, związane z wynikami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Imie i Nazwisko
    Od kiedy możesz rozpocząć pracę
    Telefon
    Wybierz stanowisko

    Załącz CV w formacie PDF lub WORD

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji

    × RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)